Світлана Бідюк про Школу з прав людини

З 21 по 25 вересня 2021 року координаторка регіональної платформи Діалогу безпеки в Рівненській області Світлана Бідюк узяла участь у 29-й Школі з прав людини для активістів українських правозахисних неурядових організацій, яку щорічно проводить Харківська правозахисна група (ХПГ) за підтримки Європейської Комісії.

Учасники заходу обговорювали, як основоположні ідеї концепції прав людини резонують із викликами, перед якими опинилася правозахисна спільнота, якими мають бути принципи роботи правозахисних організацій та форми взаємодії із владою.

«Навчання у Школі з прав людини — безцінна можливість обмінятися досвідом, розглянути кейси та покращити роботу правозахисної спільноти, знайти нові та дієві інструменти захисту прав людини, а також поглибити свої знання і залучити до співпраці однодумців», — зауважила Світлана Бідюк.

Особливий фокус уваги Школи було зосереджено на питаннях дискримінації, расизму та ксенофобії, а також захисту прав люди умовах військового конфлікту на Сході України.

Нагадаємо, що платформи “Діалогу безпеки” працюють у семи регіонах України і є майданчиками для міжвідомчого обговорення питань дотримання прав людини у роботі правоохоронних органів.

Більше інформації про ініціативу — на сайті: https://www.dialohbezpeky.org/

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу line-2.jpg

Ініціатива «Діалог безпеки» впроваджується Freedom House Ukraine ЕЦПЛ ВОСТОК SOS Український інститут з прав людини

#гендернарівність

#діалогбезпеки#громадськийконтроль#правалюдини

#демократичнийцивільнийконтроль