“Діалог безпеки” бере участь у 29-й Школі з прав людини для активістів

З 21 по 25 вересня 2021 року координаторка регіональної платформи Діалогу безпеки в Рівненській області Світлана Бідюк взяла участь у 29-й Школі з прав людини для активістів українських правозахисних неурядових організацій, яку щорічно проводить Харківська правозахисна група (ХПГ) за підтримки Європейської Комісії.
Учасники заходу обговорювали основоположні ідеї концепції прав людини і те, як вони резонують із викликами, перед якими опинилася правозахисна спільнота, якими мають бути принципи роботи сучасних правозахисних організацій та форми взаємодії із владою.
«Навчання у Школі з прав людини — безцінна можливість обмінятися досвідом, розглянути кейси та покращити роботу правозахисної спільноти, знайти нові та дієві інструменти захисту прав людини, а також поглибити свої знання і залучити до співпраці однодумців», — зауважила Світлана Бідюк.

Особливий фокус уваги Школи було зосереджено на питаннях дискримінації, расизму та ксенофобії, а також захисту прав люди умовах військового конфлікту на Сході України.

Нагадаємо, що платформи “Діалогу безпеки” працюють у семи регіонах України і є майданчиками для міжвідомчого обговорення питань дотримання прав людини у роботі правоохоронних органів. Більше інформації про ініціативу — на сайті: https://www.dialohbezpeky.org/

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу line-2.jpg

Ініціатива «Діалог безпеки» впроваджується Freedom House Ukraine ЕЦПЛ ВОСТОК SOS Український інститут з прав людини

#гендернарівність

#діалогбезпеки#громадськийконтроль#правалюдини

#демократичнийцивільнийконтроль