Діалог безпеки: тренінг для журналістів і комунікаційників

Серед багатьох важливих кроків, які робить наша держава на шляху реформ, одним із найскладніших завдань є перегляд існуючих стратегій, законів і положень щодо їх реалізації. Здавалося б, що цим мав би займатися парламент. Але ситуація в «центрі» та життя «на місцях» дуже відрізняються, і в багатьох випадках організації громадянського суспільства, які тримають руку «на пульсі» повсякденного життя громад, можуть допомогти у створенні більш послідовної нормативно-правової бази.
«Діалог безпеки» об’єднує такі організації і формує середовище для багаторівневого розгляду політик безпеки та пошуку спільних рішень. Саме для цього працюють діалогові платформи та їх координатори в семи регіонах України.
Минулого тижня ми завітали до Рівного та зустрілися з журналістами і фахівцями з комунікацій державної адміністрації міста, Національної поліції, Центрів Безоплатної Вторинної правової допомоги, громадських організацій, а також — із волонтерами БПВД.
Що всіх нас об’єднує? Бажання співпрацювати та бачити результати колективних зусиль — коли громадяни дізнаються про права людини, і всі намагаються їх поважати. І не лише у випадках, коли хтось опинився у скрутному становищі. Тому приємно було почути схожі думки та жвавий інтерес до кейсів «Діалогу безпеки». Кожна ситуація, що розглядається на засіданнях учасників регіональних платформ, взята з реального життя, кожен кейс — це живі люди і проблеми, з якими вони стикаються, якщо нормативно-правова база не містить необхідних алгоритмів взаємодії. Кожне знайдене рішення — крок до правової держави.


Дякуємо за підтримку «Діалогу безпеки» Василь Овдіюк Світлана Бідюк, співробітникам Регіональний центр з надання БВПД у Рівненській області, прес-службі та відділу комунікацій Поліція Рівненської області Рівненський місцевий центр з надання БВПД!
Щиро дякуємо всім учасникам та учасницям заходу і сподіваємося на подальші зустрічі та плідну співпрацю!

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу line-2.jpg

Ініціатива «Діалог безпеки» впроваджується Freedom House Ukraine ЕЦПЛ ВОСТОК SOS Український інститут з прав людини

#гендернарівність

#діалогбезпеки#громадськийконтроль#правалюдини

#демократичнийцивільнийконтроль