У Дніпрі та Херсоні стартували регіональні платформи

Регіональні платформи взаємодії державних правоохоронних органів та організацій громадянського суспільства стартували у Херсоні та Дніпрі.
Порядок взаємодії між силовими відомствами та інститутами громадянського суспільства узгоджено, завдання на 2020 рік визначені. Контакти всіх координаторів платформ – доступні на сайті: https://www.dialohbezpeky.org

Щоб подати заяву про порушення прав людини треба натиснути кнопку «ОТРИМАЙ ДОПОМОГУ» та ввести необхідну інформацію. Далі проблему розглядає координатор (ка) та модерує процес її подальших рішень.Ініціатива «Ефективна співпраця громадянського суспільства з безпековими службами в Україні» починалася з об’єднання чотирьох організацій. Наразі партнерів значно більше, і кожен з них докладатиме зусилля для поновлення порушених прав чи попередження можливих порушень.

Ми знаємо, чому це важливо і відчуваємо підтримку з боку учасників діалогу безпеки. Але ми дуже хочемо, щоби проблеми, пов’язані iз захистом прав людини у постконфліктному суспільстві турбували всіх українців.

Рекомендуйте тим, хто потребує допомоги, заходити на сайт, шукайте відповідей разом із учасниками регіональних платформ, розповідайте про добрі справи.До вашої уваги – відеозвернення Matthew Schaaf, директора Freedom House Ukraine, організації-партнера ініціативи:

Більше інформації:

Cтартувала нова партнерська ініціатива

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу line-2.jpg

Freedom House Ukraine ЕЦПЛ ВОСТОК SOS Український інститут з прав людини

#діалогбезпеки#громадськийконтроль#правалюдини

#демократичнийцивільнийконтроль